Bekijk Foto's

Algemeen

Maximaal aantal personen : 12
Huisdieren toegestaan : Nee
Parkeerplaats: 3
Perceeloppervlakte: 700 m²
Woonruimte: 400 m²
CV: Ja

 

Internet aanwezig : Ja
Roken toegestaan : Nee
Reisdagen: Maandag, vrijdag
Aankomsttijd: 15:00 uur
Vertrektijd: 10:00 uur

Woonkamer

- zeer grote woonkamer 80 m2
- luxe zithoek
- flatscreen-TV
-  
- lange eettafel met stoelen
- deuren naar het terras
- prachtige kunstobjecten
- open haard

Keuken

- moderne Bulthaup-keuken
- afwasmachine
- 5-pits gasfornuis
- brede oven
- magnetron
- wasemkap
- koelkast
- extra vrieskast in berging
- extra koelkast in wasruimte
- volop kastruimte
- volledige keukeninrichting
- Nespresso koffie machine

Slaapkamers

- 3 slaapkamers met elk een breed tweepersoonsbed
- 1 slaapkamer met een stapelbed
- 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een stapelbed
- de bedden zijn bij aankomst opgemaakt
- ruim voldoende kastruimte

Sanitair

- 3 luxe badkamers met WC, douche en wastafels
- hoekligbad in alle badkamer
- 2 aparte gasten-WC's
- groot verwarmd binnenzwembad (25 graden)

Buiten

- groot terras op de verdieping
- veel groen
- luxe tuinmeubelen
- zonnescherm
- privacy door fraaie schermen
- beschut terras beneden
- 3 parkeerplaatsen
- duintuin rondom
- trampoline

Huishoudelijke artikelen

- wasmachine
- wasdroger
- stofzuiger

Beoordelingen

Locatie
9.1
Schoonmaak
9.4
Prijs/kwaliteit
8.6
Wifi kwaliteit
7.9
Algemene indruk
8.7
Service
9.4
Gemiddelde score 8.8
(uit 10))
gebaseerd op 7 beoordelingen

Fantastisch

23-07-2021 | anoniem
  • Het binnenzwembad is fantastisch! De woonkamer en keuken zijn heel ruim en met heerlijke lichtinval en uitzichten De ligging op 3 minuten lopen van het strand en duinen is geweldig Goede bedden!

  • WiFi trekt het niet zo goed als er tegelijk meerdere apparaten verbinding maken. Erg steile oprit vonden de kinderen een beetje eng bij het parkeren.

9

goed

01-10-2019 | anoniem
  • zwembad en veel ruimte

  • onhandige indeling, slechte toegankelijkheid terras begane grond

7.8

Fantastisch!

25-06-2018 | Anja
  • Een prachtige villa, op een heerlijke plek met een fantastisch terras! Een luxe keuken waar alles aanwezig is. Heerlijke bedden. Veel ruimte en Bergen aan zee is een topplek!

  • De WiFi op de onderste verdieping was niet optimaal, Er zitten veel trappen in het huis, dat brengt wel met zich mee dat je een heel mooi uitzicht hebt op het terras. Op het terras op de begane verdieping is niet veel meubilair aanwezig.

9.3

Ein toller Aufenthalt

15-11-2021 | Barbara
  • Sehr modernes großes Haus

  • Die Schlaf-/Badezimmer Aufteilung war nicht in allen Stockwerken optimal. Die Sofas waren etwas in die Jahre gekommen

9

Fast perfekt

14-09-2020 | Priskia
  • Die Villa ist sehr schön, groß und geschmackvoll eingerichtet. Man fühlt sich gleich Zuhause! An den Bädern erkennt man das Alter des Hauses, aber es funktioniert alles und ist wirklich sauber! Pool und Trampolin sind ein Traum für Kinder und Erwachsene! Die Zimmer sind sehr geräumig und die Betten bequem. Die Terrassen sind wunderbar. Auch die Küche ist sehr gut ausgestattet, so dass man herrlich kochen kann. Die Lage des Hauses ist perfekt! Parkplätze direkt am Haus sind natürlich auch sehr praktisch. Es war ein wirklich schöner Aufenthalt by the sea!

  • Was gefehlt hat, sind Möglichkeiten um Kleider aufzuhängen. Vielleicht könnte man in den Zimmern noch ein paar Haken montieren!? Eine Zusätzliche Kaffeemaschine für Filterkaffee wäre prima, wir hatten unsere dabei, bei mehr als 4 Personen wird die Nespresso Maschine beim Frühstück etwas anstrengend... :-) Auch ein paar zusätzliche Handtücher wären toll. Durch die tolle Möglichkeit im Pool zu schwimmen, könnte man noch ein paar zusätzliche gebrauchen. Ansonsten gibt es nichts zu beanstanden! Wir kommen sehr gerne wieder!

9.3

03-08-2018 | Ben
  • It needs better glasses. 12x wine glass, 12x large tumblers, just throw away all the mismatch odd ones, it makes it look like a student House!

8.2

vielen Dank -das Haus hat gut gefallen

28-07-2018 | anoniem
  • Pool ,Terrassen , Einrichtung , Kühlschränke

  • 2 steile ,enge ,ungeschützte Treppen ( Kinder )

9.3

Villa By the Sea (12 personen)

Villa by the Sea is een strandhuis van grote klasse! Op een steenworp afstand van het strand geniet u in dit moderne, ruime en lichte huis van een weldadig comfort en een heerlijk binnenzwembad. De prachtige villa heeft maar liefst 1100 m3 inhoud, verdeeld over 3 verdiepingen. Het beschikt over 5 ruime slaapkamers en 3 badkamers en is uitermate geschikt voor grote gezinnen of 2 gezinnen die samen een luxe strandvakantie willen meemaken.

De riante woonkamer is op de eerste etage en valt meteen op door het zeer hoge plafond en de grote raampartijen. Schitterende kunstobjecten en objecten uit de natuur sieren deze geweldige lichte ruimte. Een luxe zithoek heeft een flatscreen TV met Netflix. In de woonkamer staat een lange eettafel met comfortabele eetstoelen. Vanuit het raam bij de eettafel heeft u een fraai uitzicht op het Engelse Veld en het oude Koloniehuis. Twee terrasdeuren bieden toegang tot het ruime terras (50 m2) op het zuiden met loungeset, veel privacy en groen: een heerlijke plek om buiten van zon of schaduw te genieten. Recentelijk is er een trampoline geplaatst.

De moderne Bulthaup-keuken is voorzien van de nieuwste snufjes en heeft werkelijk alles wat u van een klasse-keuken mag verwachten. In de naastgelegen berging vindt u volop kastruimte en huishoudelijke apparaten. Op de eerste etage is een apart gastentoilet.

Op de begane grond komt u binnen in de ruime entree met toilet en vindt u een grote slaapkamer van 30 m2 met een breed tweepersoonsbed. Aansluitend een aparte wasruimte met wasmachine en wasdroger. Een tweede ruime slaapkamer met tweepersoonsbed en grote kastenwand beschikt over een eigen luxe badkamer met hoekligbad, separate stortdouche, toilet en dubbele wastafel. Er is nog een derde slaapkamer met een stapelbed.

In het souterrain zijn twee zeer grote slaapkamers waarvan 1 met een tweepersoonsbed en een stapelbed en 1 slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. Elke slaapkamer in het sousterrain heeft een eigen badkamer met wastafel, toilet, ligbad en separate douche. Vanuit 1 van deze slaapkamers komt u op het beschutte terras (40 m2).

Het geweldige binnenzwembad is uniek in Bergen aan Zee. U zult er gegarandeerd van genieten. Wel vragen wij u met klem om u te houden aan de zwembadregels die u in het huis zult aantreffen. Ook kan de eigenaar noch Strandbergen verantwoordelijk worden gesteld voor eventuele ongelukken.

In het huis zijn 2 redelijk steile trappen. Er is geen traphekje en op de balkons zijn weliswaar hoge relingen; toch wijzen wij erop dat u kleine kinderen goed in de gaten zal moeten houden. In de villa is draadloos internet en op eigen terrein kunt u 4 auto’s parkeren.

Voor een onvergetelijke vakantie in een villa waar werkelijk alles klopt, boekt u met Villa By the Sea gegarandeerd een top-object. Welkom! 0373-1522-2165-11ZQ-GNHM

"Fantastisch"

Gemiddelde score 8.8
(uit 10)
gebaseerd op 7 beoordelingen
Beschikbaarheid & prijzen

  • zeer verzorgde villa
  • geweldig binnenzwembad
  • weldadig comfort
  • 3 badkamers
  • vlakbij het strand

  • in een rustige straat
  • vrijstaand huis
  • strand op 150 meter
  • 4 parkeerplaatsen op eigen terrein